Dostawa i płatności

Zamówienia można składać wyłącznie poprzez sklep internetowy www.essentials.com.pl. Płatności za zamówienia można dokonać za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych Przelewy24.

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki docierały do Was jak najszybciej! Większość zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin roboczych od zaksięgowania płatności. Maksymalny czas realizacji zamówienia to 5 dni roboczych. W rzadkich przypadkach, a w szczególności w przypadku zamówień personalizowanych czas wysyłki może się wydłużyć (o szczegółach realizacji informujemy wtedy w indywidualnym powiadomieniu).

W trakcie obowiązywania promocji Black Weeks ważnej do 30.11.2021r., promocje nie łączą się ze sobą.

Wysyłka zamówień realizowana jest od poniedziałku do czwartku, ze względu na bezpieczeństwo i warunki atmosferyczne przechowywania przesyłek w trakcie realizacji dostaw przez firmę kurierską.

Przesyłki nadajemy za pośrednictwem:

  1. InPost Kurier – koszt 17,90 zł
  2. InPost Paczkomaty – koszt 13,90 zł
  3. InPost Paczkomaty (Paczka w Weekend)* – 17,90 zł
  4. Nie wysyłamy za pobraniem i Pocztą Polską.

*InPost Paczkomaty (Paczka w Weekend) – Usługa aktywna od czwartku (od godziny 15:00) do piątku (do godziny 15:00). Usługa dotyczy opcji odbioru w Paczkomatach 24/7.

Darmowa dostawa obowiązuje przy zakupie min. 300 zł.

Przesyłki zagraniczne wysyłamy wyłącznie kurierem. Celem ustalenia terminu i kosztów dostawy prosimy o kontakt pod adresem email: cs@essentials.com.pl.